image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Mülakat Soruları Nasıldır?

Ankara Anlaşması mülakat soruları ile ilgili bilgi almak ve İngiltere vizesi türünün belirlenmesinden randevu alınmasına kadar başvuru sürecinin her aşamasında profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurularında mülakat şartı olmamasına karşın yetkililerce gerekli görülen durumlarda kişiler mülakata çağrılabilmektedir. Başvuru sahibine yapılan görüşme talebi, Türkiye’de İngiltere Konsolosluğu, İngiltere’de İngiltere İçişleri Bakanlığı tarafından yapılmaktadır. Bazı başvurularda İngiltere Vize Başvuru Merkezinde online olarak mülakat yapılabilmesi de mümkündür.

Ankara Anlaşması kapsamında yapılacak İngiltere vizesi başvurularında görüşme talebi daha çok başvuru sahibinin yapacağını söylediği işi gerçekten yapıp yapmayacağından emin olunması, açıklığa kavuşturmak istedikleri bir husus varsa bunun net olarak anlaşılması gibi durumlarda talep edilebilmektedir. Ankara Antlaşması mülakat soruları ile ilgili bilgi almak ve İngiltere vizesi türünün belirlenmesinden randevu alınmasına kadar başvuru sürecinin her aşamasında profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1409 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular