image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Kalkıyor Mu?

“Ankara Anlaşması kalkıyor mu?” konusu, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden çıkış kararı almasının ardından İngiltere’de en çok konuşulan konuların başında gelmektedir.

İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden çıkış kararı almasının ardından İngiltere’de en çok konuşulan konuların başında “Ankara Anlaşması kalkıyor mu?” gelmektedir. Gerek İngiliz gerek Türk yetkililerin yaptıkları açıklamalarda Ankara Anlaşması Vizesi başvurularının İngiltere Avrupa Birliği’nden çıkana kadar yürürlükte kalacağı, çıktıktan sonra ise iki ülke arasındaki müzakerelere göre geleceğinin belirleneceği belirtildi.

Türkiye ile İngiltere arasında, Ankara Antlaşması Vizesinin geleceğiyle ilgili çalışmalar devam ediyor. 2 yıllık müzakere süreci içerisinde bu vize türünün akıbetinin ne olacağı netleştiği zaman web sitemizin ana sayfasında yer alan İngiltere Vizesinde Son Gelişmeler bölümünden duyuru yapıyor olacağız.

Ankara Anlaşması Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması gerekir. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır.

İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1119 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular