image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Kaç Günde Sonuçlanır?

“Ankara Anlaşması kaç günde sonuçlanır?” sorusunun cevabı başvuru sahiplerince Ankara Anlaşması başvuru sürecinde sıklıkla sorulan sorulardandır.

Ankara Anlaşması Vizesi, Birleşik Krallık’ta iş kurmak, işini hiç kimseye bağlı olmadan yapmak isteyen 18 yaşından büyük olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vizeye Türkiye’den yapılan başvurular yaklaşık olarak 3 ay (90 gün), İngiltere’den yapılan başvurular ise 6 aya kadar sonuçlanmaktadır. Buradan bu vizelerin 3 ayın ya da 6 ayın sonunda açıklanacağı sonucu çıkartılmamalıdır. Bu başvurular 3 ay (Türkiye’den yapılan başvurularda) ya da 6 ay (İngiltere’den yapılan başvurularda) içerisinde herhangi bir zamanda sonuçlanır. Bunun yanında çok ender durumlarda da olsa başvurunun sonuçlanması bu süreleri de geçebilmektedir. Bu durum başvuruyu değerlendiren birimin yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusunun karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için mümkün olan en eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak ve başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmek çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Başvurusunu İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan profesyonel destek alarak gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4908 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular