image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması İş Planı Örneği Nasıldır?

Ankara Anlaşması iş planı örneği, Birleşik Krallık’ta Ankara Anlaşması Vizesi ile iş kurmayı planlayan kişilerin başvurularında mutlaka başvuru dosyası içerisinde olması gereken, kişiye ve işe özgü bir şekilde hazırlanması gereken bir belgedir.

Ankara Antlaşması kapsamında yapılan İngiltere vizesi başvuru dosyasında yer alması gereken en önemli belge iş planıdır. Başvurudan olumlu sonuç alabilmek için Ankara Anlaşması iş planı örneği kişiye ve işe özgü olmalı ve iyi hazırlanmış olmalıdır. İnternette bolca yer alan standart iş planı örnekleri gerçekçi ve işe özgü olmayacağı için vize reddi alınmasına yol açabilecektir. İş planında yer alması gereken başlıklardan bazıları; iş modeli, iş ve sektör analizi, rekabet analizi, yönetim/personel yönetimi, pazarlama planı, sermaye yapısı ve yeterliliği analizi, SWOT analizi, nakit dönüşüm tablosu hesaplamaları, projelendirilen kar-zarar hesaplamalarının dökümlerinin hazırlanması vb.dir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında yapılan başvurusunu firmamızla gerçekleştiren başvuru sahiplerine iş planı hazırlığı konusunda da firmamız uzmanları profesyonel destek sağlamaktadır. İngiltere vize başvurusunda danışmanlık almak üzere CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla iletişim bilgilerimiz aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.   

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4659 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular