image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması ile İngiltere İçerisinde Nasıl İş Kurulur?

Ankara Anlaşması ile İngiltere içerisinde sermaye, dil şartı, mesleki yeterlilik gibi şartları sağlayarak iş kurulabilmektedir.

İngiltere’de iş kurmak isteyen ve sonrasında oturum hakkı, vatandaşlık gibi haklar kazanmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bilmelidir ki Ankara Anlaşması Vizesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların en önemlisi, sahip olunması gereken şartların diğer iş kurma izni veren vize türlerinden daha kolay sağlanabilmesidir. Sermaye, İngilizce dil şartı, mesleki yeterlilik gibi şartların işin serbest meslek sahibi olarak kurulabilmesi için yeterli düzeyde olması şartların sağlanabilmesi demektir.

Ankara Anlaşması ile İngiltere içerisinde iş kurabilmek için başvuru sahipleri sitemizde yer alan Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu bölümünü inceleyerek firmamız İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçebilir, başvurunuzu prosedürlere en uygun ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabileceğiniz şekilde yapabilirsiniz. Türkiye’den başvuru yapacak başvuru sahipleri Türkiye ofislerimizden biriyle, İngiltere’den başvuru yapacak olan başvuru sahipleri ise Londra ofisimizle irtibata geçebilirler. 

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 948 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular