image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Forumları Başvuru Sahiplerini Doğru Yönlendirir Mi?

Ankara Anlaşması forumları içerisinde yer alan bilgiler geçerliliğini yitirmiş bilgiler olabileceği için başvuru sahiplerini yanlış yönlendirebilir ve bu da vize reddi alınmasına yol açabilir.

Ankara Anlaşması İngiltere Vizesi başvurusu yapmadan önce başvuru sahipleri internet üzerinden bir araştırma yapmaktadır. Bu araştırmada ulaşılan kaynaklardan biri de forumlardır. Ankara Anlaşması forumları içerisinde yer alan bilgiler geçerliliğini yitirmiş bilgiler olabileceği için başvuru sahiplerini yanlış yönlendirebilir ve bu da vize reddi alınmasına neden olabilir. Hatta başvuru sahibinin yanlış veya yalan beyanda bulunmasına yol açarak İngiltere vizesine başvuru yasağı alınmasına da yol açabilir.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurularında başvuru yapılacak olan vize türü belirlendikten sonra danışmanınız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis vb. ihtiyacınız varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra danışmanlarınızın alacağı randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmelidir. Bunun yanında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımız tarafından alınan vize randevusu esnasında biyometrik bilgilerin de verilmesi gerekir.

Tüm bu başvuru işlemleri ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 900 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular