image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Facebook Bilgileri İle Başvuru Yapılır Mı?

Ankara Anlaşması Facebook bilgileri, eski tarihlerde yazılmış ve güncelliğini yitirmiş bilgiler olabileceği için başvuru sahiplerini yanlış yönlendirebilecek ve başvurunun vize reddi ile sonuçlanmasına yol açabilecektir.

İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olup bu başvuruları İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından destek alarak yapmak başvuru sahipleri için faydalı olmaktadır. Çünkü İngiltere vize ve göçmenlik kuralları sürekli olarak güncellenmekte ve bunu yalnızca bu alanda uzmanlaşmış kişiler takip edebilmektedir. Dolayısıyla daha önce başvuru yapıp vize almış kişiler dahi değişen prosedürlerden haberdar olmazlarsa İngiltere vizesi reddi, İngiltere vizesi başvuru yasağı vb. alabilirler. Böyle bir sonuçla karşı karşıya kalmamak için başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçerek başvuru işlemlerine başlayabilirler.

Kendileri araştırma yapıp İngiltere vizesi başvurusunu gerçekleştiren başvuru sahipleri de bulunmaktadır. Başvuru sahipleri başvuru için araştırmaya öncelikli olarak çeşitli web sitelerinden, forumlardan ve Facebook, Twitter gibi sosyal mecralardan başlamaktadır. Ancak Ankara Anlaşması hakkında Facebook, Twitter gibi sosyal mecralar ile websiteleri, forumlar vb. yerlerdeki bilgiler, eski tarihlerde yazılmış ve güncelliğini yitirmiş bilgiler olabileceği için başvuru sahiplerini yanlış yönlendirebilecek ve başvurunun vize reddi ile sonuçlanmasına yol açabilecektir. O nedenle Ankara Anlaşması Facebook bilgilerine güvenilmemesi ve Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu yapılırken İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından profesyonel destek alınarak başvuru yapılması yararlı olmaktadır.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 915 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular