image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Ekşi Sözlük Bilgileri Güncel Midir?

Ankara Anlaşması Ekşi Sözlük, Uludağ Sözlük, İnci Sözlük gibi sözlüklerdeki Ankara Anlaşması bilgileri güncel olmayabileceği için başvuru sahiplerinin bu bilgilere göre başvuru yapması olumsuz sonuç (vize reddi, başvuru yasağı vb.) almasına yol açabilecektir.

İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda ve olumlu sonuç alabilmek için ikna edici, gerçekçi ve tutarlı başvuru yapılması gereken başvurulardır. Bu başvurulara dair düzenlemeler, prosedür ve kurallar sürekli olarak güncellendiği için de bir İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanından profesyonel destek alarak başvuru gerçekleştirmek oldukça yararlı olmaktadır.   

İnternette Ekşi Sözlük, Uludağ Sözlük, İnci Sözlük gibi sözlükler, forumlar, sosyal medya gibi mecralardaki Ankara Anlaşması bilgileri güncel olmayabileceği için başvuru sahiplerinin bu bilgilere göre başvuru yapması olumsuz sonuç almasına yol açabilecektir. İngiltere vizesi reddi almak maddi kayba yol açmasının yanı sıra gelecek başvurular için olumsuz geçmiş oluşturma, başvuru yasağı alma gibi sonuçlara da yol açacağı için başvuru sahiplerinin en doğru ve güncel bilgilerle başvuru yapması oldukça önem arz eder. Ankara Anlaşması Ekşi Sözlük bilgileri yerine en güncel prosedürlere uygun olarak vize başvurusunu gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 997 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular