image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Ekşi Sözlük Bilgileri Güncel Mi?

Ankara Anlaşması Ekşi Sözlük bilgileri, güncelliğini yitirmiş olabileceği için İngiltere vizesi başvurularında profesyonel destek alınması oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri genellikle ilk etapta bilgi edinmek için internetten araştırma yapmaktadır. Bu araştırma sırasında çeşitli web siteleri, forumlar, Ekşi Sözlük gibi kaynaklara ulaşılmaktadır. Ancak bu kaynaklardaki bilgiler güncel olmayabileceği için başvuru sahipleri burada aldıkları yanlış bilgiler nedeniyle başvurularından olumsuz sonuç alabilmektedir. Olumsuz sonuç almak ise vize harcı olumsuz sonuçlarda iade edilmediği için gerek maddi kayba gerekse de vize başvuru yasağına kadar varabilecek sonuçlara yol açacaktır.

Ankara Anlaşması başvuruları, İngiltere’de işin kurulabileceği ve sürdürülebileceğine dair ikna edici olmalıdır. Dosyanın içerisine konacak iş planı kurulacak işin detaylarını inandırıcı ve gerçekçi bir şekilde ortaya koyabilmelidir. Dolayısıyla bir uzman tarafından işi kuracak kişiye ve işe özgü olarak hazırlanması gerekir. Firmamız uzmanları iş planı hazırlığı da dahil olmak üzere Ankara Antlaşması Vizesi başvurularının her aşamasında başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlayacaktır.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 995 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular