image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Değişiklik Olacak Mı?

Ankara Anlaşması değişiklik, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden çıkacağı 2 yıllık müzakere sürecinde yapılacak. Müzakere süreci boyunca ise bu anlaşmanın hükümleri aynı şekilde uygulanmaya devam edecek.

İngiltere’nin referandumla almış olduğu Avrupa Birliği’nden çıkış kararı sonrası Ankara Anlaşmasının akıbetinin ne olacağı hususu, gerek İngiltere’de hâlihazırda bu kapsamda bulunan gerekse de yeni başvuru yapacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının en çok merak ettiği konulardan biri oldu. Sıklıkla CSS & Co Legal Services uzmanlarına da Ankara Anlaşması değişiklik yapılıp yapılmayacağı sorulmaktadır.

Ankara Anlaşması Vizesi başvuruları, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden çıkacağı 2 yıllık müzakere sürecinde anlaşmanın hükümlerine göre uygulanmaya devam edecek. 2 yıllık sürecin sonunda ise anlaşmanın devam edip etmeyeceği, yeni bir anlaşma imzalanıp imzalanmayacağı gibi hususlar netleşmiş olacak. Bu hususlar netleştikçe web sitemizin ana sayfasında yer alan İngiltere Vizesinde Son Gelişmeler bölümünden duyurular yapılacaktır. Bunun yanında CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla telefonla ya da ofislerimize gelerek irtibata geçip bilgi ve danışmanlık da alınabilir.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 887 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular