image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Business Plan Örneği Nasıldır?

Ankara Anlaşması business plan örneği, internette çok sayıda standart olarak bulunmasına karşın bunlardan birinin dosyaya konması Ankara Anlaşması Vizesi başvurusundan vize reddi alınmasına yol açabilecektir. Çünkü bu başvuruşlarda dosyada olacak business plan örneğinin özgün ve gerçekçi olması çok önemlidir.

Ankara Anlaşması kapsamında yapılan İngiltere vizesi başvuru dosyasında yer alması gereken en önemli evrak business plan yani iş planıdır. Başvurudan olumlu sonuç alabilmek için bu iş planının kişiye ve işe özgün olması ve iyi hazırlanmış olması gerekmektedir. Ankara Anlaşması business plan örneği içinde temel olarak şu başlıklar yer almalıdır; yönetici özeti, kişisel özgeçmiş, hedefler/amaçlar, misyon, iş modeli, iş ve sektör analizi, rekabet analizi, yönetim/personel yönetimi, pazarlama planı, sermaye yapısı ve yeterliliği analizi, SWOT analizi, nakit dönüşüm tablosu hesaplamaları, projelendirilen kar-zarar hesaplamalarının dökümlerinin hazırlanması, şahsi, kurumsal vergi yükümlülükleri ile sosyal sigorta yükümlülüklerinin hesaplanması, sonuç.

Ankara Anlaşması business plan örneği, internette çok sayıda standart olarak bulunmasına karşın bunlardan birinin dosyaya konması Ankara Anlaşması Vizesi başvurusundan vize reddi alınmasına yol açabilecektir. Çünkü bu başvuruşlarda dosyada yer alacak business plan örneğinin özgün ve gerçekçi olması çok önemlidir. Bu vize türü ve hazırlanacak olan iş planı için detaylı bilgi ve danışmanlık almak üzere CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan CSS Legal İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal ile iletişime geçerek uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3682 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular