image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Blog Yazılarındaki Bilgilerle Başvuru Yapılır Mı?

Ankara Anlaşması blog yazılarındaki bilgilerle başvuru yapılması, bilgilerin güncel olmayabileceği ve uzman olmayan kişilerce yazılmış olması nedeniyle hatalı başvuru yapmaya, bu da vize reddi almaya yol açabilecektir.

Ankara Anlaşması Vizesi başvuruları gerek başvuru öncesinde gerekse de başvuru sonrasında oldukça karmaşık başvuru prosedürlerine sahiptir. Öncesinde yapılan başvuru dosyası hazırlığı, evrakların tercümelerinin yapılması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması, başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerin yanında başvuru sonrası CSS Legal İngiltere vizesi takibi de yapmaktadır. Dolayısıyla firmamızla çalışan başvuru sahiplerinin başvurusu sonuçlanır sonuçlanmaz uzmanlarımız başvuru sahipleriyle iletişime geçmektedir.

Ankara Anlaşması başvuruları başvuru öncesi vize işlemleri, başvuru, başvuru takibi ve İngiltere’ye gittikten sonraki işlemleri kapsayan karmaşık başvuru süreçlerine sahiptir. Bu süreçte Ankara Anlaşması blog yazılarındaki bilgilerle başvuru yapılması, bilgilerin güncel olmayabileceği ve uzman olmayan kişilerce yazılmış olması nedeniyle hatalı başvuru yapmaya, bu da vize reddi almaya yol açabilecektir. Bu nedenle başvuruyu İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından profesyonel destek alarak gerçekleştirmek hata yapma riski yüksek olan karmaşık başvuruları kolaylaştırmak ve hata riskini minimuma düşürmek için oldukça yararlı olacaktır. Danışmanlık almak üzere CSS Legal’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine vize danışmanlığı hizmeti sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 916 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular