image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Başvurusu Nereden Yapılır?

Ankara Anlaşması başvurusu, tüm diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu üzere firmamızla işlemlerin başlatılmasının ardından İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla İngiltere Konsolosluğuna yapılabilmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi başvuruları, Ankara Antlaşması (1963) hükümlerine dayanmakta olan başvurulardır. Türkiye ve Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış bu antlaşma Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına iş kurma izninden vatandaşlık almaya kadar pek çok hak sağlamaktadır. Ankara Anlaşması başvurusu, temelde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan evrak listesindeki evrakların tamamlanıp, tercüme edilmesi gereken belgelerin tercüme edilip, başvuru formları doldurulup, vize harcı ödendikten sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis alınacaksa ilgili işlemler yapıldıktan sonra yine danışmanlarımızca Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi işlemlerinden oluşmaktadır. Bu İngiltere vizesi başvuru prosedürlerinde herhangi bir eksiklik ya da hata olmaması olumsuz bir sonuç almamak adına oldukça önem arz eder. Hata ve eksikliklerin oluşması ihtimalini düşürmek için başvuru sahipleri CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1004 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular