image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Başvuru Süresi Ne Kadardır?

Ankara Anlaşması başvuru süresi, başvuru sahibinin gerekli evrakları ne kadar zamanda sağladığına ve yapacağı işin niteliğine göre hazırlanacak olan iş planının hazırlanma süresine bağlıdır.

Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere'de serbest meslek sahibi olarak kendi işini kurmak ya da kurulu bir işe ortak olmak isteyen, 18 yaşından büyük Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabileceği ve çok sayıda göçmenlik hakkı elde edebileceği özel bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vizeye başvuru yapabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sağlaması zorunlu olan standart şart ve uygulamalar yoktur. Bu İngiltere vizesinde başvuru sahibinin yapacağını söylediği işi yapabileceği kadar sermaye, mesleki tecrübe, eğitim ve İngilizceye sahip olup olmadığına bakılmakta ve işin kurulabilmesi için gerekli şartları sağlayabilen kişilere vize verilmektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinde aranan şartlar işe göre belirlendiği için başvuru sahiplerinin kendilerine özgü ve iyi hazırlanmış bir başvuru dosyası ile başvuru yapmaları çok önemlidir. İkna edici ve gerçekçi bir başvuru gerçekleştirilebilmesi için başvuru dosyasının ve özellikle iş planının iyi hazırlanması gerekir. Bunların iyi hazırlanabileceği Ankara Anlaşması başvuru süresi, başvuru sahibinin gerekli evrakları ne kadar zamanda sağladığına ve yapacağı işin niteliğine göre hazırlanacak olan iş planının hazırlanma süresine bağlıdır.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1044 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular