image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Adana İngiltere Konsolosluğu Telefon Üzerinden Vize Başvurusu Kabul Eder Mi?

Adana İngiltere Konsolosluğu telefon üzerinden vize başvurusunda bulunmak, vize başvurusu randevusu almak vb. işlemler gerçekleştirilemez. Adana’da İngiltere Konsolosluğu olmamakla birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır.

Adana İngiltere Konsolosluğu telefon numarası bulunmamaktadır. Adana içerisinde herhangi bir İngiltere temsilciliği bölümü yoktur.

Adana İngiltere Konsolosluğu telefon numarası bulunsaydı dahi bu numara aranarak vize başvuruları ile ilgili işlemlerin gerçekleştirilmesi, vize başvuru randevusunun alınması vb. mümkün olmayacaktır. Vize başvuru randevuları temsilciliklere doğrudan müracaat edilmesi ile değil İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumunun (UK Visas & Immigration) resmi web sitesi üzerinden alınmaktadırlar. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahipleri ile irtibata geçerek başvuru randevusu alacaklardır. Vize başvuru dosyaları uzmanlarımız ile irtibat halinde alınacak olan randevudan önce hazır olmalıdır.

Vize başvuru dosyalarının oluşturulabilmeleri için sunulması gereken bazı belgeler mevcuttur. Başvurularınızı firmamız aracılığı ile yaptığınız takdirde vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımız gerekli belgelerin tam bir listesini başvuru sahiplerine sunacaklardır. Başvuru dosyalarının hazırlanabilmesi için bu listede yer alan belgelerin sunulması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin hazırlanarak dosyaya eklenmeleri, vize/başvuru harcının yatırılmasının ardından başvuru formunun doldurulması ve gerekli diğer prosedürlerin izlenmesi gereklidir. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde randevunun alındığı İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından teslim edilirler. Vize başvurularının gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Adana İngiltere Konsolosluğu telefon olmamasının yanında Adana içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Adana içerisinden yapılacak başvurular bu merkez üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Benzer şekilde Adana’dan yapılan başvuruların sonuçları, başvuruda kullanılan pasaport ve diğer belgeler de bu merkezden alınabilmektedirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuruların nasıl yapıldıkları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 839 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular