image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

5 yıllık İngiltere Vizesi Ücreti Kaç Paradır?

İngiltere vizesi 10 yıllık fiyatı, 6 ay, 2 ve 5 yıllık İngiltere ziyaretçi vizesi türlerinden daha yüksektir.

İngiltere vizesi türleri İngiltere ziyaretçi/turist vizesi, İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere çalışma/iş vizesi, İngiltere yerleşim/evlilik vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi gibi türlere ayrılmaktadır. Kapsamlarına göre pek çok türe ayrılan İngiltere vizesi başvurularının alınma süreleri de farklı olmaktadır. Mesela vize kategorilerinden biri olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi 6 aylık, 2, 5 veya 10 yıllık alınabilmektedir. Vize sürelerinin farklı olması ücretlerin de farklılaşmasına yol açmaktadır.

Vize süresi uzadıkça ödenmesi gereken İngiltere vizesi ücreti de yükselmektedir. Bu bağlamda İngiltere vizesi 10 yıllık fiyatı, 6 ay, 2 ve 5 yıllık İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinden daha yüksektir. Bu sürelerle talep edilebilen ziyaret kapsamlı başvuruların fiyatı hakkında ve nasıl başvuru yapılacağıyla ilgili detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1903 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular