image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

2 Yıllık İngiltere Turist Vizesi Nedir?

2 yıllık İngiltere Turist Vizesi, İngiltere’ye 2 yıl boyunca ziyaretçi olarak 1 yıl içerisinde 6 ayı geçmeyecek şekilde çok sayıda giriş-çıkış yaparak ziyaret eden kişilerin başvuru yapabilecekleri ziyaret kapsamlı bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere turist vizesi, başvuru sahibinin talep etmesine ve vizenin şartlarını sağlayıp sağlamamasına bağlı olarak 6 ay, 2, 5 ve 10 yıllık sürelerle talep edilebilmektedir. Bu sürelerden hangisinin alınacağının bir önemi olmaksızın ziyaretçi vizesi türlerinden biriyle İngiltere’de 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınamayacağı bu kapsamda başvuru yapacak kişilerce bilinmelidir.

2 yıllık İngiltere Turist Vizesi, İngiltere’ye 2 yıl boyunca ziyaretçi olarak çoklu giriş-çıkış yapabilmeleri amacıyla başvuru yapabilecekleri ziyaret kapsamlı bir İngiltere vizesi türüdür. Bir problem yaşamamak adına 1 yıl içerisinde 6 ayı geçmeyecek şekilde İngiltere’nin ziyaret edilmesi başvuru sahibi için yararlı olacaktır. Aksi bir durum ülkeye bir sonraki giriş-çıkışı için problem yaratabilir.

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere vize başvuru dosyasında olması gereken belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, başvuru formlarının doldurulup, gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, vize randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere verildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezlerine yapılır ve bu merkezler tüm başvuru dosyalarını başkonsolosluğa iletir. Başvurunun konsolosluğa iletilmesine kadarki ve vize sonuçlandıktan sonraki aşamalarda başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1262 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular