image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

1 Yıllık İngiltere Vizesi Ücreti Nedir?

1 yıllık İngiltere vizesi ücreti, başvuru yapılan İngiltere vizesi türünün kapsamına (eğitim, ziyaret, yerleşim, çalışma) bağlıdır.

İngiltere vizesi türlerinin sahip olduğu şartlar farklı farklı olup bu durum vize/başvuru ücretlerinin de farklılaşmasına yol açmaktadır. Mesela ziyaret kapsamlı alınan vize ile yerleşim kapsamlı bir vizenin ücreti vizenin taşıdığı haklar bağlamında oldukça farklı olduğu için ücretlerinin farklı olması da buna bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Dolayısıyla 1 yıllık İngiltere vizesi ücreti, başvuru yapılan İngiltere vizesi türüne bağlıdır.

Eğitim, ziyaret, yerleşim, çalışma gibi farklı kapsamlara sahip olan İngiltere vizesi türlerinden hangisine başvuru yapılacağına bağlı olarak başvuru sahipleri ücretler konusunda CSS Legal uzmanlarından bilgi alabilirler. Çünkü vize/başvuru ücretleri dolar üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenen bir ücret olması nedeniyle kura bağlı olarak sürekli değişmektedir. Bu nedenle en güncel ücretler için İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla iletişime geçmek yararlı olacaktır.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2145 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular