image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Bir İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türü olan İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi’ne İngiltere’de 6 ay ile 11 ay arasında bir süre ile İngiltere'de dil eğitimi alacak olan kişiler başvuru yapabiliyor.

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusunu İngiltere’ye 6 ay ile 11 ay arasında dil eğitimi almak üzere gidecek olan kişiler yapabilmektedir. Bu İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türüne başvuru yapacak olan kişiler İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi’nden farklı olarak, yalnızca 6 aydan uzun 11 aydan kısa süreli bir dil eğitimi almak üzere bu vizeye başvuru yapabilmektedir. Bu vizenin şartları hakkında detaylı bilgi almak isteyen ve başvurusunu gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesinin dünyada olumlu sonuç almanın en zor vizelerden birisi olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Ayrıca bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için doğru vize türüne başvuru yapmak çok önem taşır. Bu nedenle vize danışmanlığı almak doğru vize türüne başvuru yapılması ve dolayısıyla olumlu sonuç alınması adına fayda sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1833 defa görüntülendi

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları