image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi ile başvuru sahibinin bağımlıları yani eş ve çocuklarının bağımlı olarak değil ayrı olarak vize başvurusu yapabilmesi mümkündür.

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvuru sahibinin eş ve çocuklarının İngiltere’ye bağımlı olarak vize başvurusu yaparak gidebilmeleri mümkün değildir. Yalnızca ayrı vize başvurusu yaparak başvuru sahibi ile birlikte gidebilmeleri mümkün olabilecektir. Bu bağlamda eşlerin İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu, 18 yaşından küçük çocukların ise İngiltere Çocuk Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu yapabilmesi mümkün olacaktır. Ancak unutulmamalıdır ki; bu vize türleri başvuru yapacak olan eş ve çocukların durumuna uygun olmayabilir. Dolayısıyla başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile iletişime geçmesi yanlış başvuru yapmamak ve vize reddi ile karşı karşıya kalmamak için faydalı olacaktır.

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesine yapılacak olan ziyaret kapsamlı vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Buna ek olarak vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddine karar verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin hatasız bir başvuru yapabilmek için danışmanlık alarak başvurularını gerçekleştirmeleri yararlı olacaktır. Danışmanlık almak üzere başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarıyla hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1670 defa görüntülendi

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları