image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi’ne başvuru yapmak isteyen kişiler bilmelidir ki; tüm vize başvurularında başvuru/vize ücreti yatırıldıktan sonra başvuru gerçekleştirilebilir.

İngiltere vizesi başvurusu için başvuru sahiplerinin öncelikle bir başvuru/vize ücreti yatırması gerekir. Yani her vize türünde olduğu üzere İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapabilmek için de danışmanlarımızca başvuru sahibine sağlanacak olan ve kişinin şahsi ve maddi durumu ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak başvuru için hazırlanması gereken belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, bunların tercüme edilmesi gerekenlerinin tercümelerinin yaptırılıp, ilgili bütün formların doğru şekilde doldurulup sonrasında biyometrik bilgilerin ve başvuru dosyasının alınmasını ve İngiliz Konsolosluğunun vize bölümüne incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim etmek için ilgili ve başvuru sahibine en yakın başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde katılmak işlemlerinden önce bir başvuru/vize ücretinin yatırılması gerekmektedir.

Başvuru yapmak üzere CSS Legal ile iletişime geçen başvuru sahiplerinin vize/başvuru ücretinin yatırılması da dâhil olmak üzere pek çok işlem uzmanlarımız tarafından profesyonel destek sağlanarak gerçekleştirilebilecektir. Uzmanlarımız başvuran kişinin ücretinin yatırılması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması, başvuru dosyasının hazırlanması ve firmamız tarafından belirlenmiş nitelik ve limitler içerisinde olması ve yine firmamızca belirlenen koşul ve şartlara uygun olması kaydı ile tercümelerinin yaptırılması gibi pek çok işlemin yapılması noktasında başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere’de öğrenci ziyaretçi olarak bulunabilme izni veren bu 6-11 aylık İngiltere turist/ziyaretçi vizesine yapılan başvurular, oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Danışmanlık alarak eksiksiz bir başvuru gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1828 defa görüntülendi

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları