image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinden biri olan İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurularında başvuru sahibi öğrenci ziyaretçiler için mülakat şartı bulunmamaktadır.

Bir İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türü olan İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi’ne başvuru yapan kişiler bilmelidir ki; başvurularında mülakata girmeleri gibi bir şart bulunmamaktadır. Yalnızca çok ender durumlarda ziyaret kapsamlı vizelerin başvuru sahipleri mülakata çağrılabilmektedir. Bu durumlar genellikle başvuru dosyasında bazı bilgilerin şüpheli bulunması ya da net olarak anlaşılamamasıdır. Bu gibi durumların dışında ziyaretçi/turist vizesi başvurularında çok fazla mülakat talebi ile karşılaşılmamaktadır.

Vize başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahipleri mülakata çağırılmaları halinde İngiltere Konsolosluğunun sorabileceği sorulara karşı da hazırlanacaktır. Bu nedenle bu vizeye başvuru yapacak olan kişilerin yalnızca vize başvuru sürecinde değil sonrasında oluşabilecek her türlü durum için firmamız danışmanları ile iletişim halinde olmaları faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça zor olumlu sonuç alınabilen vizelerden birisi olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Ayrıca bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için doğru vize türüne başvuru yapmak çok önem taşır. Bu nedenle vize danışmanlığı almak doğru vize türüne prosedürlere en uygun şekilde başvuru yapılmasını ve dolayısıyla vize alma ihtimalinizin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal’in İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1756 defa görüntülendi

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları