image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi’ne başvuru yaptıktan sonra olumlu sonuç alabilmek için başvuru sahiplerinin sağlaması zorunlu olan bir İngilizce dil şartı bulunmaz.

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri bilmelidir ki; vize alabilmek için mutlaka sağlamaları zorunlu olan bir İngilizce dil şartı bu başvurularda aranmaz. Yani İngilizce bilmek zorunlu değildir. Ancak bu İngiltere ziyaretçi/turist vizesine 11 aya kadar İngilizce dil eğitimi almak üzere başvuru yapılabildiği için İngilizce bilmek ve İngiltere’ye bunu geliştirmek üzere gideceğini başvuru dosyasında gösterebilmek faydalı olacaktır.

Bu İngiltere ziyaretçi/turist vizesi başvurusunun karmaşık olduğu bu vizeye İngiltere’de 6-11 ay arası dil eğitimi almak isteyen öğrencilerce bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1803 defa görüntülendi

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları