image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusu için mutlaka doldurulması gereken başvuru formunun doğru seçilebilmesi için öncelikle başvuru yapılacak olan vize türünün doğru seçilebilmesi gerekir.

İngiltere vizesi başvurusunu hatasız ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek isteyen başvuru sahiplerinin öncelikle hangi vize türüne başvuru yapacağının doğru belirlenmesi gerekir. Vize türü doğru belirlendikten sonra ise başvuru dosyasının eksiksiz bir şekilde hazırlanması, tercümelerinin yaptırılması, başvuru formunun hatasız bir şekilde doldurulması ve biyometrik bilgiler ile başvuru dosyasının verilerek başvuru yapılabilmesi için İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması gerekir. Dolayısıyla İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri doğru vize türü, formu vb.ni belirlemede veya diğer prosedürel işlemlerde problem yaşıyorlarsa CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’ye 6 ile 11 ay arası eğitim almak üzere yapılacak olan bu ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları oldukça dikkatli hazırlanması gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek vizenin reddi durumuna itiraz ederek sonucun olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1821 defa görüntülendi

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları