image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Transit Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Birleşik Krallık’tan transit geçiş yapabilmek için başvuru yapılabilen İngiltere Transit Vizesi'ne başvuru/vize ücreti yatırıldıktan sonra başvuru yapılabilir.

İngiltere Transit Vizesi başvuruları tüm vize türlerinin başvuruları gibi vize başvuru dosyanızın oluşturulabilmesi için danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin şahsi ve maddi durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken belgelerin listesini size sağladıktan sonra belgelerinizin tamamlanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, ilgili bütün formların İngilizce doldurulup, gerekliyse başvuru/vize ücretinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması ve bu randevuya katılarak başvuru dosyanızın İngiliz Konsolosluğunun vize bölümüne incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilmesi ve dosya ile birlikte biyometrik bilgilerin (parmak izleri ve fotoğraf) de verilmesi ile gerçekleştirilebilir.

Başvuru/vize ücretleri, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezince Dolar olarak alınmakta olup başvuru sahiplerince Türk Lirası olarak ödenmektedir. Bu nedenle döviz kuruna bağlı olarak sürekli bir değişim olmaktadır. Dolayısıyla güncel fiyatlara ulaşabilmek için başvuru sahiplerinin CSS Legal danışmanları ile irtibata geçmeleri yararlı olacaktır.

İngiltere vizesinin dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. İngiliz Konsolosluğu vize memurları başvuruları değerlendirirken en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Danışmanlık almak olumlu sonuç alınması ihtimalinin artmasını sağlayacağı için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2016 defa görüntülendi

İngiltere Transit Vizesi Sıkça Sorulan Soruları