image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Transit Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

İngiltere Transit Vizesi ile bağımlılar (eş ve çocuklar) yalnızca ayrı olarak transit vize başvurusu yaptıkları takdirde İngiltere’den transit geçiş yapabilir.

Bazı İngiltere vizesi türlerinde başvuru sahibi ile birlikte kişinin eş ve çocuklarının da bağımlı olarak başvuru yapabilmesi ve İngiltere’ye gelebilmesi mümkündür. Ancak İngiltere Transit Vizesi’nde böyle bir hak başvuru sahibinin eşi ve çocuklarına tanınmamıştır. Bu nedenle bağımlıların kişiden ayrı olarak transit vize başvurusu yapması gerekir.

Kendisi, eşi ve çocukları için hangi vize türüne başvuru yapılması gerektiği hakkında net bir karar veremeyen başvuru sahipleri firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilir ve başvurusunu gerçekleştirebilir.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi belgeleri sunması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç almasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de sonucun itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapma yoluyla eğer vize reddine itiraz nedenleri başvuruyu inceleyecek olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı bulunursa olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1584 defa görüntülendi

İngiltere Transit Vizesi Sıkça Sorulan Soruları