image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Transit Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

İngiltere Transit Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mutlaka katılması gereken mülakat şartı bulunmamaktadır.

Yerleşim, çalışma ve öğrenim görmek amacıyla yapılan İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerine bazen İngiltere Konsolosluğu yetkililerince mülakat yapılmaktadır. Ancak ziyaret kapsamlı ve kısa sürelerle İngiltere’de bulunulmasına izin veren vize türleri için böyle bir şart yoktur. Yalnızca kişinin başvuru dosyasında çok net olmayan ya da şüphe uyandıran bilgiler olması durumunda mülakat talep edilebilmektedir. Ziyaret kapsamlı başvurularda görülen bu durum İngiltere Transit Vizesi başvuruları için de geçerlidir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvuruları dünyada olumlu sonuç almanın en zor vizelerden birisi olduğu gerçeği herkesçe bilinen bir husustur. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu bağlamda firmamız CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de eğer vize reddine itiraz gerekçeleriniz itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurunuzu inceleyen vize memurunca haklı görülürse sonucun olumluya çevrilebilmesi için de yarar sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1635 defa görüntülendi

İngiltere Transit Vizesi Sıkça Sorulan Soruları