image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Transit Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere Transit Vizesi başvurusu yapmak isteyen başvuru sahipleri öncelikle başvuru yapacakları vizenin bu olduğundan emin olmalı ve başvuru formunu ona göre en doğru şekilde doldurmalıdır.

Gideceği ülkeye İngiltere’den transit geçiş yaparak gidecek olan başvuru sahipleri İngiltere Transit Vizesi başvurusu yapmalıdır. Ancak bazı durumlarda kişinin kalış süresi ve gidiş amacı başka bir İngiltere vizesi türüne başvuru yapılmasını gerektirebilir. Bu nedenle CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alınabilir ve hangi vize türüne başvuru yapılması gerektiği en doğru şekilde saptanarak başvuru prosedürlerine uygun bir vize başvurusu gerçekleştirilebilir. Başvurusunu firmamız aracılığıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerinin belge listesinin hazırlanması, belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, vize ücretinin ödnemesi, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması gibi pek çok işlem uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvuruları dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinen bir husustur. İngiltere Konsolosluğu vize memurları başvuruları değerlendirirken en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu bağlamda firmamız CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de eğer vize reddine itiraz gerekçe ve nedenleriniz itiraz gerekçelerinizi inceleyecek olan vize memurunca haklı ve ikna edici görülürse sonucun itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapılması suretiyle olumluya çevrilebilmesi için de faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1712 defa görüntülendi

İngiltere Transit Vizesi Sıkça Sorulan Soruları