image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Transit Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

İngiltere’den yalnızca transit geçiş yapabilmek için başvurulabilen İngiltere Transit Vizesi ile başvuru sahibinin çalışma hakkı bulunmamaktadır.

İngiltere’de sınır kontrolünden geçilip geçilmemesine göre iki vize türüne ayrılan İngiltere Transit Vizesi çalışma hakkını içeren bir vize türü değildir. Havalimanı Transferi Vizesi, İngiltere’de en fazla 24 saat;  Havayolu, Denizyolu, Karayolu Transferi Vizesi ise 48 saat bulunabilme izni vermektedir. En fazla bu sürelerle Birleşik Krallık’ta bulunma izni veren transit vize ile İngiltere’de çalışılamamakta ve gelir elde edilecek herhangi bir iş yapılamamaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Transit vizeye başvuru yapacak kişiler de bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yaptıklarında en doğru şekilde başvurularını gerçekleştirmiş olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1857 defa görüntülendi

İngiltere Transit Vizesi Sıkça Sorulan Soruları