image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvuru/vize ücreti yatırılmadıkça vize başvuru formu doldurulamaz ve geçerli bir vize başvurusu yapılamaz.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri bu İngiltere vizesi türüne başvuru yapmaları gerektiğinden emin olduktan sonra vize/başvuru ücretini yatırarak başvuru işlemlerine başlayabilir. Vize/başvuru ücreti, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezince Dolar olarak alınmakta olup başvuru sahiplerince Türk Lirası olarak ödenmektedir. Bu nedenle de doların kuru değiştikçe vize harçlarında da değişiklik meydana gelmektedir. Başvuru sahipleri eğer ki en güncel fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorlarsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi belgeleri sunması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalini arttırmalarını sağlayacağı gibi başvuru sahiplerini pek çok olası zarardan da koruyacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1935 defa görüntülendi

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları