image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi’ne İngiltere’de 6 aydan kısa süreli bir dil okulu, sertifika programı, mesleki eğitim kursu veya üniversitelerin kısa süreli eğitimlerine katılma amacı taşıyan kişiler başvuru yapabilirler.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi’ne başvuru yapabilmek için gidiş amacının ve İngiltere’de geçirilecek olan sürenin bu vize türüne uygun olması gerekmektedir. Bu vizeye İngiltere’de dil okulu, mesleki eğitim kursu, hobi kursları, spor kursları vb. bir eğitim almak üzere 6 aydan kısa bir süre ile İngiltere’de bulunacak olan kişiler başvuru yapabilecektir. Bu amacın dışında bir amaç taşıyan ya da daha uzun sürelerle İngiltere’de kalmayı planlayan kişiler ise bu vize türüne başvuru yapamaz. Şartlarının, alacağı eğitimin ve kalacağı sürenin bu vize türüne uygun olup olmadığını netleştirmek isteyen kişiler ve başvurusunu hatasız yapmak isteyen kişiler CSS & Co Legal Services danışmanları ile iletişme geçerek detaylı bilgi alabilirler.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi belgeleri sunması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalini arttıracak ve başvuru sahiplerinin oluşabilecek pek çok zarardan korunmasını sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2189 defa görüntülendi

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları