image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi ile diğer pek çok İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türünde de olduğu üzere İngiltere’de ücretli olarak herhangi bir işte çalışma hakkı bulunmaz.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi’nde çoğu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türünde olduğu üzere Birleşik Krallık’ta çalışma hakkı bulunmaz. Bu nedenle bu vize ile Birleşik Krallık’a gidecek aile üyeleri herhangi bir ücret ödenen işte çalışamamaktadır.

İngiltere’de ücretli olarak çalışabilmek için İngiltere Tier-2 Çalışma Vizesi, İngiltere Tier-5 Geçici Çalışma Vizesi kategorilerinden birisine başvurmak gerekmektedir. Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen kişiler ise Tier-1 kategorisi altında bulunan İngiltere Girişimci Vizesi, İngiltere Yatırımcı Vizesi veya Ankara Antlaşması Vizesi’ne başvuru yapabilirler. İngiltere’de iş kurmak veya ücretli olarak çalışmak isteyen kişiler hangi vizelere başvuru yapabileceği ile ilgili olarak detaylı bilgi almak üzere danışmanlarımızla iletişime geçebilirler.

Öğrenci çocuk aileleri için İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları karmaşık yapıda olup herhangi olumsuz bir sonuçla karşılaşma ihtimalini en aza indirmek isteyen başvuru sahipleri İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan profesyonel destek alabilirler.   

2006 yılından bu yana hizmet sunan ve İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile başvurunuzu yapmak ve her konuda detaylı bilgi almak için Londra, Ankara ve İstanbul ofislerimizle İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1184 defa görüntülendi

Sıkça Sorulan Soruları