image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi Süresi Ne Kadardır?

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, konsolosluk tarafından 6 ya da 12 aylık sürelerle verilebilmekle birlikte İngiltere’den 12 aylık sürelerle uzatılabilen bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, öğrenci çocuk ailelerinin Birleşik Krallık’ta 6 ay ya da 12 ay kalmasına izin vermektedir. Ancak bu süre 12 aylık uzatmalarla çocuk 12 yaşına gelene kadar uzatılabilmektedir. Diğer İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türleri ise İngiltere’de 1 yıl içerisinde 6 ay ve daha kısa süre ile ziyaret izni sağlamaktadır. Bu bakımdan diğer ziyaret kapsamlı vizelerden ayrılan bir vize türüdür.

Öğrenci çocuk aileleri için İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık almak üzere CSS Legal danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış kadrosu ile başvuru yapmak hem olumlu sonuç alma ihtimalinizi arttıracak hem de olabilecek muhtemel olumsuz sonuçlarda itiraz edilerek sonucun tersine çevrilebilmesi adına yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış ve 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine destek sağlamakta olan CSS & Co Legal Services’in Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1186 defa görüntülendi

Sıkça Sorulan Soruları