image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi’ne Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi’ne Birleşik Krallık’a özel bir eğitim kurumunda eğitim görmek üzere gidecek olan 18 yaşın altındaki çocukların aile üyeleri başvuru yapabilmektedir.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi’ne 18 yaşın altındaki çocukların aile üyeleri çocuklarının bakımı ile ilgilenmek üzere başvuru yapabilirler. Öğrenci çocuk aileleri, diğer ziyaretçi vizesi kategorilerinde de olduğu gibi bu vizenin şartlarının yanında İngiltere turist/ziyaretçi vizesinin genel şartlarını taşımalıdır.

Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesine başvurmak için öğrenci olan çocuğun özel bir eğitim kurumunda eğitim görüyor olması gerekir. Bu yalnızca özel okulda okuyan çocukların ailelerinin bu vize türüne başvuruda bulunabilecekleri anlamına gelmektedir. Ayrıca çocuğun 12 yaşından küçük olması da aile üyelerinin bu vize türüne başvuru yapabilmesi için gereklidir. Bu şartları ve gidiş amacını sağlayan kişiler bu vize türüne başvuru yapabilirler. Taşıdığı şartlara ve gidiş amacına göre hangi vize türüne başvuru yapacağını belirleyemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle hangi kategori olursa olsun titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren konsolosluk vize memurlarının en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebileceği için hata ve eksiklik oluşması riskini en aza indirebilmek adına vize danışmanlığı almak çok yarar sağlar. Danışmanlık almak için CSS & Co Legal Services’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olup 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine danışmanlık sağlamaktadır. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1259 defa görüntülendi

Sıkça Sorulan Soruları