image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi başvuruları için aile üyelerinin sağlaması gereken şartlar içerisinde İngilizce dil şartı yoktur.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, 18 yaşın altında bulunan bir çocuk Birleşik Krallık’ta özel bir eğitim kurumunda eğitim görürken aile üyeleri de İngiltere’ye çocuğa bakmak üzere gelebilsin diye verilmekte olan bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize ile Birleşik Krallık’a gelecek olan aile üyelerinde İngilizce dil şartının sağlanıp sağlanmadığına bakılmaz. Yalnızca bu vize türü için değil İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türlerinin hiçbirisinde İngilizce dil şartına bakılmamaktadır. Yani İngiltere iş/çalışma vizesi, İngiltere yerleşim/evlilik vizesi ve İngiltere öğrenci vizesi kategorilerinde mutlaka sağlanması gereken İngilizce dil şartı, hiçbir İngiltere turist/ziyaretçi vizesi kategorisi için aranmaz.

Çocuk öğrenci ailesi olarak yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olması nedeniyle herhangi bir aşamada hata veya eksiklik oluşması ihtimali oldukça yüksek olan başvurulardır. Bu ihtimali en aza indirmek isteyen kişiler CSS Legal ile iletişme geçerek bilgi ve danışmanlık alabilirler.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine başvurularında uzmanlaşmış İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile başvuru sahiplerine hizmet sunmaktadır. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1169 defa görüntülendi

Sıkça Sorulan Soruları