image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi ile İngiltere’de Eğitim Görülebilir Mi?

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi ile Birleşik Krallık’ta herhangi bir eğitim görme, kurslara katılabilme gibi bir hak bulunmamaktadır.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi ile İngiltere’ye gidecek olan 12 yaşın altındaki çocukların aile üyeleri İngiltere’deki eğitim kurumlarındaki eğitimlere katılamazlar.

İngiltere’ye gitmekteki esas amacı eğitim görmek olan başvuru sahipleri amaçlarına ve kalış sürelerine göre kendilerine en uygun olan İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden birine başvuru yapmalıdırlar. Bunun yanında bu vize haricinde kalan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi kategorilerinde Birleşik Krallık’ta 30 güne kadar eğitim görebilme hakkı bulunmaktadır. Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türleri ile eğitim almak isteyen kişiler bu eğitimi tek seferde 30 günlük alabilecekleri gibi daha kısa zamanlarda birden fazla eğitim şeklinde de alabilirler.

Öğrenci çocuk aileleri için İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları hakkında ve vize prosedürleri ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen ve başvurusunu uzmanlarımızla gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri Londra, Ankara ve İstanbul ofislerimizden biri ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlayan CSS & Co Legal Services’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarıyla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal'in Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1289 defa görüntülendi

Sıkça Sorulan Soruları