image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi başvurusunda diğer vize türlerine başvuru yapan kişilerde olduğu gibi bazı hususları kanıtlamak üzere başvuru dosyasına birtakım belgeler/evraklar eklenmelidir.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi de dâhil olmak üzere tüm İngiltere vizesi başvurularında dosya üzerinde ispatlanması gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu bağlamda bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesinde seyahatin gerekçesi, İngiltere’de masraflarının nasıl karşılayacağı, İngiltere’de kalınacak yer gibi hususların belgelerle gösterilmesi gerekir. Başvuru için kişiye göre gerekli olan belgelerin listesi işlemler başlatıldıktan sonra CSS Legal uzmanları tarafından size sağlanacaktır. Bu kısımda yalnızca bu vize türüne başvuru yapacak olan herkesin sağlaması gereken standart belgeler yer almaktadır. Durumunuza, gidiş amacınıza ve şartlarınıza göre hangi evrakların gerektiğine dair bilgi almak üzere CSS Legal ile iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru sahibi aile üyesinin İngiltere turist/ziyaretçi vizesine başvuru dosyasında öncelikle İngiltere’ye yalnızca özel bir eğitim kurumunda eğitim görecek olan çocuğunun bakımı için gideceğini ispatlamalıdır. İngiltere’deki masraflarının nasıl karşılanacağını gösteren bir belge de mutlaka başvuru dosyasında bulunmalıdır. Gösterilecek olan maddi imkânın yeterli olması kadar kaynağının ispatlanabiliyor olması da önem arz eder. Kalınacak yerin uygun şartlarda olduğunu gösteren bir belgenin dosyaya konması olumlu vize sonucu alabilmek adına gereklidir.

Yukarıda belirtilmiş olan belgeler standart olan bazı belgelerdir. Ancak daha önce de belirttiğimiz üzere her İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişinin kendi şartlarına göre ispatlanması gereken özel durumlar mutlaka vardır. Bu durumları ispatlamak üzere hangi belgelerin temin edilmesi gerektiğine dair uzmanlarımız kişiye özel bir evrak listesi oluşturarak eksiksiz bir başvuru yapılmasını sağlayacaktır. Ayrıca başvuru dosyasında belgelerin tercümelerinin yer alması da gerekir. Danışmanlarımız belgelerinizin tercümesini firmamız tarafından belirlenen limitler içerisinde olması kaydıyla ekstra bir ücret almadan yaptırıp dosyanıza ekleyeceklerdir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan her vize başvurusunda olduğu üzere İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Dolayısıyla bu karmaşık yapıdaki başvurularda profesyonel destek almak olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak adına oldukça yarar sağlayacaktır. Danışmanlık almak üzere İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirsiniz. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1198 defa görüntülendi

Sıkça Sorulan Soruları