image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi başvurularında İngiltere’de 12 yaşından küçük olan çocuğun yanına gitmek üzere başvuru yapan aile üyeleri için mülakat şartı yoktur.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi başvurularında başvuru sahibi aile üyelerinin İngiltere Konsolosluğunda mülakata çağırılması şartı bulunmaz. Buna karşın nadiren İngiltere Konsolosluğu başvuru sahiplerini mülakata çağırabilir. Yani genellikle Konsolosluğun vize türü ile gidiş amacının örtüşmediğini düşünmesi, şüpheli ya da eksik gördüğü evraklar bulunması gibi durumlarda başvuru sahibi mülakata çağrılabilmektedir. İngiliz Konsolosluğu ilk kez vize başvurusu yapan kişileri mülakata çağırabileceği gibi daha önce İngiltere’ye giriş çıkış yapmış kişileri de mülakata çağırabilmektedir. Buna ek olarak İngiliz Konsolosluğu başvuru sahibini mülakata çağırdığında bu durum İngiltere vizesi talebinin reddedileceği şeklinde yorumlanmamalıdır.

Başvurusunu firmamız aracılığıyla yapan kişiler mülakata çağırılmaları durumunda uzman danışmalarımız mülakatta sorulabilecek sorularla ilgili de başvuru sahiplerine bilgi verecektir. Bu sayede mülakatta ne tür sorularla karşılaşılabileceğine dair bilgilendirmeler yapılarak profesyonel destek sağlanacaktır.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi başvurularının oldukça karmaşık bir yapıda olması nedeniyle profesyonel destek almak başvuru sahipleri için pek çok açıdan yararlı olacaktır. Bu başvurularda profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarından oluşan firmamızla iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.   

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında profesyonel destek sağlamakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapmak ve detaylı bilgi almak için Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1199 defa görüntülendi

Sıkça Sorulan Soruları