image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Tüm İngiltere vizesi türlerinin ücretlerinde olduğu gibi İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi ücretleri her yıl mali yılın değişmesiyle birlikte belirli oranlarda değiştirilmektedir.

Bir mali yılın bitmesi ve yenisinin başlamasıyla birlikte vergi, harç gibi ücretlerde değişiklikler yapılır. Bu ücretlere vize harçları da dâhildir. Bu nedenle İngiltere vizesi harçları da her yıl 5 Nisan itibarıyla mali yılın değişmesi sonucu değişikliğe uğrar. Bu nedenle vize başvurusu yapacak olan kişiler güncel fiyatlar hakkında bilgi almak üzere uzmanlarımızla iletişime geçebilirler.

Vize ücretleri ile ilgili olarak en çok dikkat edilmesi gereken husus, İngiltere vizesi başvurusu için alınan ücretin başvurunun sonucu olumsuz olursa iadesinin olmayacağıdır. Çünkü vize ücreti, vize işlemleri için alınır ve sonuç olumsuz olsa dahi tüm işlemlerin gerçekleşmiş olması nedeniyle geri ödeme yapılmaz. Bu nedenle maddi kayba uğramamak için hatasız ve eksiksiz bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması çok önemlidir.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi almak ve gerek Türkiye’de gerekse de İngiltere’de yapılabilecek olan uzatma ya da başka vize türüne geçiş başvurularında profesyonel destek almak isteyen kişiler CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapmak ve her konuda detaylı bilgi almak üzere Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1198 defa görüntülendi

Sıkça Sorulan Soruları