image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvuruları için 18 yaşın altındaki çocuk ziyaretçilerin sağlaması gereken şartlar içerisinde İngilizce dil şartı bulunmamaktadır.

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, 18 yaşın altında bulunan bir çocuk ebeveynleri ile ya da tek başına İngiltere’ye ziyaretçi olarak gelebilsin diye verilmekte olan bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize ile Birleşik Krallık’a turist/ziyaretçi olarak gelecek olan çocuklarda İngilizce dil şartının sağlanıp sağlanmadığına bakılmamaktadır. Yalnızca çocuk ziyaretçiler değil İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türlerinin hiçbirisinde İngilizce dil şartına bakılmamaktadır. Yani İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere iş/çalışma vizesi ve İngiltere yerleşim/evlilik vizesi kategorilerinde mutlaka sağlanması gereken İngilizce dil şartı, hiçbir İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türü için aranmamaktadır.

Çocuk ziyaretçi olarak yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurunuzu CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Başvuru ve Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1671 defa görüntülendi

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları