image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvurusunda başvuru sahibi çocuğun dosyasına da diğer vize türlerine başvuru yapan kişilerde olduğu gibi bazı hususları gösterebilmek üzere bazı belgeler eklemelidir. Başvurusunu firmamızla yapan başvuru sahiplerinin işlemleri başlatıldıktan sonra uzmanlarımız kişinin durumuna göre özel belge listesini ulaştırmaktadır.

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi de dâhil olmak üzere tüm İngiltere vizesi başvurularında dosya üzerinde ispatlanması gereken bazı hususlar vardır. Bu bağlamda bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesinde seyahatin gerekçesi, çocuğun masraflarının nasıl karşılayacağı, çocuğun İngiltere’de kalacağı yer gibi hususların belgelenmesi gerekir.

Başvuru sahibi çocuk ebeveynlerinden biri/ her ikisi ile ya da tek başına iş ziyareti, aile ziyareti ya da genel ziyaret amaçlarından hangisi ile İngiltere’ye gidecekse başvuru dosyası ona göre şekillendirilmelidir. Mesela çocuk ziyaretçi olarak İngiltere vizesine başvuru yapacak olan kişinin başvuru dosyasına eğer ebeveynlerinden birinin davetiyesi varsa bu davetiyenin mutlaka eklenmesi gerekir. Bunun dışında çocuğun İngiltere’deki masraflarının nasıl karşılanacağını gösteren bir belge/evrak de mutlaka başvuru dosyasında yer almalıdır. Gösterilecek olan maddi imkânın yeterli olması kadar kaynağının belirli olması da önem arz eder. Bu belgelerin dışında uçak bileti, kalınacak yer gibi ayarlamalar yapılmışsa bunlarla ilgili belgelerin de mutlaka dosyaya konması şarttır.

Çocuk ziyaretçiler için İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurusunu firmamız aracılığı ile gerçekleştirdiğiniz takdirde danışmanlarımız size başvuru yapmanız gereken vize türüne göre belirleyecekleri belgelerin/evrakların listesini vereceklerdir. Ayrıca dosyada belgelerin tercümelerinin yer alması da gerekir. Danışmanlarımız belgelerinizin tercümesini firmamızca belirlenen limitler dâhilinde olması kaydıyla ekstra bir ücret almadan yaptırıp dosyanıza ekleyeceklerdir.

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvuruları, vize prosedürleri ve vizelerle ilgili her türlü konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile iletişime geçebilirler. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2698 defa görüntülendi

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları