image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Birçok İngiltere vizesi türü olması ve bunun karışıklığa yol açması nedeniyle İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapılacağını belirlemek ve dolayısıyla doğru başvuru formunu seçmek oldukça önem taşır. Bu hususlarda problem yaşayan başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

Türkiye’den yalnızca İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilen İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvurusunda diğer İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türleri arasından bu vizeye başvuru yapılacağının belirlenmesi çok önem arz eder. Seyahatin amacına ve İngiltere’de kalış süresine göre doğru İngiltere vizesi türünü belirledikten sonra ise tüm İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi doğru formu seçmek ve bu formu olabilecek en eksiksiz şekilde doldurmak çok önemlidir. Çünkü İngiltere Konsolosluğu vize memurları yanlış form doldurulduğu ve dolayısıyla yanlış başvuru yapıldığı gerekçesi ile vize reddi verebilmektedir.

Başvuru sahiplerinin başvurularda en çok problem yaşadığı konu hangi vize türüne başvuru yapacaklarını belirlemektir. Çünkü birçok vize türü vardır ve bu da başvuru sahiplerinin hangi vizeye başvuru yapacaklarını belirlemelerini zorlaştırır. Doğru vize türünü ve dolayısıyla doğru başvuru formunu belirlemekte problem yaşayan başvuru sahipleri uzmanlarımızla iletişime geçebilirler. Danışmanlarımız kişinin gitme amacı ve kalış süresine göre en uygun vize türünü belirleyecek ve hatasız bir başvuru yapılmasını sağlayacaktır.

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olup başvuruyu bir İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı ile gerçekleştirmek pek çok açıdan yararlı olacaktır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek başvurunuzu her biri alanında uzman danışmanlarımızla başvurunuzu yapabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Başvuru ve Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3224 defa görüntülendi

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları