image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çocuk Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi ücretleri tüm İngiltere vizesi türlerinin ücretlerinde olduğu gibi her yıl belirli oranlarda değiştirilmektedir. Bunun yanı sıra harçlarda kura bağlı olarak da sürekli olarak artış ve azalışlar da meydana gelmektedir.

Bir mali yılın bitmesi ve yenisinin başlamasıyla birlikte vergi, harç vb.nin ücretlerinde değişiklikler yapılır. Bu ücretlere vize harçları da dâhildir. Bu nedenle İngiltere vizesi harçları da her yıl 5 Nisan itibarıyla mali yılın değişmesi sonucu değişikliğe uğramaktadır. Ayrıca kura bağlı olarak da sürekli artış ve azalışlar göstermektedir. Dolayısıyla vize başvurusu yapacak olan kişilerin güncel fiyatlar hakkında bilgi almak üzere uzmanlarımızla iletişime geçmeleri yararlı olacaktır.

Vize harçları ile ilgili olarak en çok dikkat edilmesi gereken husus, İngiltere vizesi başvurusu için alınan harcın başvurunun sonucu olumsuz olursa iadesinin olmayacağıdır. Çünkü vize harcı vize işlemleri için alınmaktadır ve sonuç olumsuz olduğunda da tüm işlemler gerçekleşmiş olduğu için geri ödeme yapılmaz. Bu nedenle maddi kayba uğramamak için hatasız ve eksiksiz bir başvuru yapılması çok önemlidir. Başvuruda hata ve eksiklik oluşması riskini en aza indirmek isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvuruları, oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu karmaşık başvuruyu mümkün olan en kolay şekilde gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler. Bu sayede hem İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvuru yapabilir hem de her konuda detaylı bilgi alabilirler. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçilebilir. 

Bu sayfa 3666 defa görüntülendi

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları