image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi sürekli oturum izni olarak verildiği için İngiltere içinden uzatma başvurusu yapılarak uzatılmasına gerek bulunmamaktadır.

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi yerleşim kapsamlı bir vize türü olup ilk başvurunun olumlu sonuçlanması ile birlikte sürekli oturum izni olarak verilmektedir. Bu nedenle de İngiltere içerisinden uzatma başvurusu yapılarak uzatılmasına gerek bulunmaz. Sürekli oturum iznini içermesi ve bu nedenle de pek çok hakka sahip olunmasını sağlaması bakımından bu vizeye yapılan başvurular çok daha titizlikle değerlendirilmektedir. Bu nedenle de bu başvuru için hazırlanacak olan dosyanın titizlikle hazırlanması gerekir.

İngiltere vizesi başvurularını değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi de verebilmektedir. Vize reddi almamak için bu karmaşık vize başvurusunun eksiksiz ve hatasız şekilde yapılması gerekir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır. Uzmanlarımız başvurusunu firmamız aracılığıyla yapan kişilere vize başvurusu hakkında her türlü bilgi verme ve başvuruyu gerçekleştirme konusunda yardımcı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1736 defa görüntülendi

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları