image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda gerekli olan tüm belgelerin yer aldığı bir başvuru dosyasının tamamlanmasının ardından İngiltere Vize Başvuru Merkezine sunulması gerekmektedir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapılacaksa vizenin şartlarının sağlandığını gösteren belgelerin başvuru dosyasına konması gerekir. Danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin kişisel ve maddi durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuzda bulunması gereken belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, bunların tercüme edilmesi gerekenlerinin tercümelerinin yaptırılıp, formların mümkün olan en doğru şekilde doldurulup, bütün vize başvuru harçlarının ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra parmak izi ve fotoğrafınızın alınması yani biyometrik bilgilerinizin alınmasını sağlamak ve bunun yanı sıra daha önce zaten mümkün mertebe eksiksiz tamamlanmış olan başvuru dosyanızın İngiliz Konsolosluğunun vize bölümüne incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim etmek için ilgili ve size en yakın başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde uzmanlarımızca hazırlanmış olan başvuru dosyasını başvuru merkezine teslim ettikten sonra başvurunuzu prosedürlere uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz.

65 Yaş Üstü Ebeveynler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapıldığında bu yerleşme taleplerinin makul olması gerekir. Yani yaşadıkları ülkede İngiltere’deki/Birleşik Krallık’taki çocuklarının yanına yerleşmekten daha iyi imkânlara sahiplerse veya mevcut imkânları çok da kötü değilse vize incelemesi sonucunda başvuru reddedilebilir. Bu durumda dosyayı hâkimin incelemesi için İngiltere Göçmenlik Mahkemesi’ne göndermek en makul çözüm olarak karşımıza çıkar. Dolayısıyla başvuruyu yaparken böyle bir ihtimal de göz önüne alınarak profesyonel danışmanlık alınarak yapılmalıdır.

İngiltere vizesi başvurularının dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Dolayısıyla bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için doğru vize türüne ve prosedürlere en uygun şekilde başvuru yapmak çok önem taşır. Bu nedenle vize danışmanlığı almak doğru vize türüne başvuru yapılmasını ve dolayısıyla olumlu sonuç alınmasını sağlayacaktır. Danışmanlık almak üzere firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru süreciyle ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1789 defa görüntülendi

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları