image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

İngiltere Vize Başvuru Merkezi, Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu dâhil tüm İngiltere vizesi başvurularının başvuru dosyası işlemlerinin tamanlanmış olması sonrasında hazır olan başvuru dosyasının konsolosluğa gönderilmek üzere teslim edildiği yerdir.

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu randevu alınarak İngiltere Vize Başvuru Merkezine danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken evrak listesindeki belgelerinizin toplanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün formların doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgileriniz (parmak izleri, fotoğraf) ve başvuru dosyanızı teslim edebilmeniz için uzmanlarımız tarafından randevu alınması ve bu randevuya katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyanızı teslim etmenizle yapılabilmektedir. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan tüm vize başvuruları başvuru merkezine başvuru dosyasının hazırlanması ve teslim edilmesiyle yapılabilmektedir. Başvuru merkezleri Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Bursa illerinde bulunmaktadır. Bu merkezlerin en yakınından randevu alınarak vize başvurusu gerçekleştirilebilir. Randevuda başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler (yüz fotoğrafı ve parmak izleri) verilerek başvuru gerçekleştirilebilir. Bu merkezlerden birine yapılan başvurular İstanbul’da yer alan İngiltere Başkonsolosluğu’na gönderilerek buradaki vize memurları tarafından incelenir. İnceleme sonucu başvuru sahiplerine dosyanın inandırıcı ve yeterli olup olmamasına göre olumlu ya da olumsuz sonuç verilir.

İngiltere vizesinin dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda hatasız başvuru yapabilmek ve dolayısıyla olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça önemlidir. Hatasız ve eksiksiz bir başvuru yapabilmek isteyen başvuru sahipleri firmamızdan danışmanlık alarak karmaşık vize başvuru sürecini kolaylaştırabilir ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1573 defa görüntülendi

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları