image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda 65 yaş üstü anne ve/veya babanın sağlaması gereken bir İngilizce dil şartı yoktur.

İngiltere’de süresiz oturum veya İngiliz vatandaşlığı bulunan çocuğunun yanına gidecek olan 65 yaşın üstünde bulunan anne ve/veya babaların başvuru yapabildiği Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda İngilizce dil şartı aranmamaktadır. Yani yerleşim yapacak eş/nişanlı ve evli olmayan partnerler için aranan dil şartından 65 yaş üstü ebeveynler muaftır. İngilizce dil şartının dışında sağlanması gereken şartlara dair detaylı bilgi almak isteyen kişiler web sayfamızın ilgili kısımlarını okuyabilecekleri gibi uzmanlarımızla iletişime geçerek de detaylı bilgi alabilirler. Bu sayede bu karmaşık vize başvurusu sürecini daha iyi kavrayabilecek ve uzmanlarımızla birlikte İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun bir başvuru geçekleştirebileceklerdir.

İngiltere vizesinin dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hata veya eksiklik tespit etmeleri, başvuruyu ikna edici bulmamaları, kişinin gidiş amacının başvuru yaptığı vize türüne uymaması gibi nedenlerle vize reddi verebilmektedir. Özellikle yerleşim kapsamlı başvurularda olumlu sonuç alabilmek için doğru vize türüne başvuru yapmak ve bazı durumları belgelerle ispatlayabilmek oldukça önem taşır. Bu nedenle vize danışmanlığı almak doğru vize türüne en doğru şekilde başvuru yapılmasını ve dolayısıyla olumlu sonuç alınması ihtimalinin arttırılabilmesini sağlayacaktır. Danışmanlık almak üzere CSS & Co Legal Services firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu gerçekleştirebilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de faaliyette bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1656 defa görüntülendi

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları