image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi, tüm yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi türlerinde olduğu üzere dosyanın tamamlanması ve teslim edilmesinin ardından yaklaşık olarak 3 ay yani 90 gün içerisinde açıklanmaktadır.

Yerleşim vizesi başvuruları, başvuru dosyasının tamamlanması ve teslimi sonrasında yaklaşık olarak 3 ay yani 90 gün içerisinde konsolosluk vize memurlarınca incelenip açıklanmaktadır. Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi de yerleşim kapsamlı bir vize türü olması nedeniyle bu süre içerisinde açıklanmaktadır. Bu süreden daha kısa zamanda sonuç alınması gereken başvurularda Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service)’ten ek bir ücret ödenerek yararlanılabilir. Bu servis, 15 iş günü içerisinde sonuç alınmasını sağlayarak uzun başvuru değerlendirmesini oldukça kısaltmaktadır. Bu servis hakkında detaylı bilgi alarak hızlandırılmış bir başvuruyu eksiksiz gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

Yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi türlerinden biri olan bu vize başvurusunun karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan ebeveynlerce bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren İngiliz Konsolosluğu vize memurları en ufak bir hata ve/veya eksiklik olması halinde vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça yararlı olacaktır. Titizlikle hazırlanmış bir dosyayla ve tüm prosedürlere uygun bir başvuru yapmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1781 defa görüntülendi

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları