image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru/vize ücreti döviz kuruna bağlı olarak sürekli değişkenlik gösterir ve en güncel ücretler hakkında bilgi için CSS Legal uzmanlarından yardım alınması yararlı olacaktır.

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru/vize ücreti, tüm diğer vize türlerinin ücretleri gibi İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince Dolar olarak tahsil edilmektedir. Dolar üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenen ücretler dolar kurunun değişmesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle en güncel ücretler hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile iletişime geçmesi oldukça yararlı olacaktır.

İnternette güncel olmayan başka sayfalarda yer alan yalan yanlış bilgilere göre başvuru yapan başvuru sahipleri ücretler hakkında da yanlış bilgi alabileceklerdir. Yanlış bilgilere göre yapılan başvurular ise vize reddi verilmesine neden olabilecektir. Bu nedenle olumlu sonuç alabilmek için firmamız uzmanları ile iletişime geçerek başvuruyu gerçekleştirmek için en güncel ve en doğru bilgilere ulaşılmasını sağlayacaktır.

Yerleşim kapsamlı tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere bu başvuru da karmaşık yapıda olan başvurulardan olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından daha zordur. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1782 defa görüntülendi

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları