image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi süresiz oturum niteliğinde olup ilerleyen zamanlarda İngiltere’de uzatmaya gerek olmayan yerleşim kapsamlı bir vize türüdür.

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu olumlu sonuçlandığı takdirde, süresiz oturum (indefinite leave to enter) olarak verilmektedir. Süresiz oturumu içeren bu vizeyi alan kişilerin İngiltere’de uzatma başvurusu yapmasına gerek yoktur. Yani diğer pek çok vize gibi sınırlı sürelerle verilmemektedir. Sürekli oturum izni, bu hakkı alan kişilere sınırsız süre ile İngiltere’de oturabilme hakkına ek olarak daha pek çok hak sağlamaktadır. Bu haklarla ilgili detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri başvurularını CSS Legal uzmanları ile gerçekleştirdiği takdirde uzmanlarımız tarafından bilgilendirilecektir.

Yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvurularının olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu ve oldukça karmaşık başvurular olduğu herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için ve ispatlanması gereken pek çok husus bulunması nedeniyle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services uzmanlarından yardım alarak vize başvurusu yaptıklarında olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1673 defa görüntülendi

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları